آموزش, نرم افزار, نرم افزار حضور و غیاب

آموزش رفع خطای کد 13 – 2023

آموزش رفع خطای کد 13 در نرم افزار حضور و غیاب نوین پرداز

در این مقاله مراحل گام به گام رفع خطای کد 13 در نرم افزار حضور و غیاب و حقوق و دستمزد نوین پرداز را به شما عزیزان آموزش خواهیم داد.
برای رفع این مشکل نیاز هست تا فایل حاوی آپدیتر نرم افزار حضور و غیاب را دانلود و سپس آن را در پوشه نصب برنامه کپی کنید که مراحل آن را در ادامه بصورت اجمالی توضیح خواهیم داد. با ما همراه باشید…
در نظر داشته باشید سیستم شما که نرم افزار حضور و غیاب نوین پرداز بر روی آن نصب هست باید حتما از ویندوز 10 استفاده کند.

همچنین میتوانید در صورت نیاز فایل ویدئویی موجود در ادامه را مشاهده کنید.

گام اول - دانلود فایل AutoUpdater

ابتدا می‌بایست فایل فشرده برنامه autoupdater  را دانلود کنید. برای انجام این کار میتوانید از باکس زیر این فایل را دریافت کنید.

گام دوم - انتقال فایل به پوشه نصب برنامه حضور و غیاب

در قدم بعدی، فایل دانلود شده را به پوشه نصب نرم افزار برده و آن را از حالت فشرده خارج کنید.

2-1 ) ابتدا فایل دانلود شده را کپی کنید.

2-2 ) روی فایل اجرایی نرم افزار حضور و غیاب، کلیک راست کنید و گزینه Open file location را انتخاب کنید تا پوشه ی نصب برنامه باز شود.

2-3 ) فایل autoupdater را که پیش از این در مرحله (1-2) کپی کردید را در پوشه ی باز شده (پوشه محل نصب نرم افزار) جایگذاری یا Paste کنید.

2-4 ) در این مرحله فایل فشرده شده ی autoupdater را با کلیک راست و انتخاب گزینه ” Extract to autoupdater ” از حالت فشرده خارج کنید.

گام سوم - اجرای فایل AutoUpdater

3-1 ) در انتها فقط کافیست پوشه ی ایجاد شده توسط فایل فشرده (autoupdater) را باز کرده و در این پوشه فایل autoupdater.exe را بصورت Run as adminstrator اجرا کنید.

3-2 ) منتظر بمانید تا پروسه بروزرسانی خودکار نرم افزار انجام شود. پس از آن میتوانید از نرم افزار حضور و غیاب استفاده کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *