درباره محصولات

دیگر محصولات ما

نرم افزار حسابداری

نرم افزار حسابداری نوین پرداز در سه نسخه ساده، متوسط و پیشرفته برای کلیه مشاغل فروشگاهی، شرکتی و بازرگانی قابل استفاده می‌باشد. این نرم افزار با معماری دات نت وبا پایگاه داده SQLSERVER طراحی و پیاده سازی شده است به همین دلیل نرم افزار بر روی کلیه نسخه های ویندوز قابل اجرا می‌باشد. همچنین این نرم افزار قابلیت استفاده در قالب شبکه و فعالسازی در بی نهایت سیستم بصورت همزمان را دارا می‌باشد. از مهمترین قابلیت های امنیتینرم افزار می توان به قفل سخت افزاری و در کنار آن رمز نرم افزاری، جلسات آموزشی رایگان در محل مشتری و همچنین پشتیبانی «رایگان یکساله» اشاره نمود. نرم افزار حسابداری نوین پرداز بصورت ویژه می‌تواند برای مشاغلی چون فروشگاه های بزرگ، سوپرمارکتها، شرکت های پخش، رستوران ها و فست فودها، شرکت های پیمانکاری، فروشگاه های پوشاک، فروشندگان مواد پروتئینی، فروشندگان میوه و تره بار و … مورد استفاده قرار گیرد .

نرم افزار حضور وغیاب

نرم افزار حضور و غیاب نوین پرداز با قابلیت ارتباط آنلاین و آفلاین به انواع دستگاه های حضور و غیاب نوین پرداز می‌باشد. نرم افزار حضور و غیاب نوین پرداز شامل امکاناتی چون معرفی شرکت(جهت ثبت اطلاعات مجموعه کاری)، ثبت شیفتهای کاری(شیفتهای زمان دار، در نظرگرفتن روزهای تعطیل به عنوان روزکاری، تاخیر و تعجیل قابل اغماض، انتقال شیفت به روز بعد)، تعریف پرسنل با جزئیات کامل مشخصات پرسنلی(تخصیص کد معین و کد تفضیل مربوطه در نرم افزار حسابداری نوین پرداز کد سخت افزاری دستگاه ها و …)، ثبت قرارداد مربوطبه هر پرسنل و تخصیص شیفت کاری و تاریخ شروع و پایان قرارداد می‌باشد.

حسابداری همراه (حسابیار)

اپلیکیشن حسابداری همراه نوین پرداز با نام حسابیار مناسب شرکت های بازرگانی و پخش مویرگی که دارای چندین بازاریاب و سیستم فروش پخش گرم یا سرد دارند که برای آنها کنترل مسیر بازاریاب و مسیربندی مشتریان از اهمیت بالایی برخوردار است. در واقــع این اپلیکیــشن نسخه کوچکی از حسابــداری مرکــزی است که‌حتی مدیران یا حسابـــداران هم می‌توانند‌از امکانات آن بهره مند شوند. ارتباط حساب‌یار با حسابــداری مرکزی نوین‌پرداز باعث ثبت اسناد حسابداری مربوط به عملیات های بازاریابی از جمله : فاکتور فـروش، دریافت یا پرداخت و ثبــت حــق پورسانــت به صورت کاملا اتومات می‌شود.

حسابداری شعب

نرم افزار حسابداری شعب نوین پرداز با نام تجاری باجه، مناسب شرکت ها و فروشگاه هایی است که دارای چندین دفتر یا شعبه در مناطق ، شهرها و حتی کشورهای مختلف هستند و نیاز دارند بطور دائم و لحظه ای بر امور مالی و فروش شعب خود نظارت داشته باشند. در واقع این نرم افزار یک طرف این تکنولوژی است و طرف دیگر سیستم مرکزی یا همان سرور مشتری است که تعاریف اصلی، نظارت و گزارش‌گیری از نرم‌افزارهای شعب مجموعه را برعهده دارد.
یکی از مزایای حسابداری شعب نوین پرداز، اجرای نرم‌افزار در حالت آفلاین می‌باشد که با این مزیت، نگران قطعی اینترنت یا اتفاقاتی مانند اینکه سیستم حسابداری مرکزی شما از دسترس خارج شود، نخواهید بود. امکانات فراوان، دقت، امنیت و سرعت بالا در انتقال اطلاعات، این محصول نوین پرداز را در دسته نرم‌افزارهای پرطرفدار و با کیفیت کشور قرار داده است.

فروشگاه اینترنتی

فروشگاه اینترنتی نوین پرداز متصل به نرم افزار حسابداری به شما این امکان را می‌دهد که علاوه بر داشتن یک وبسایت فروشگاهی قدرتمند و کامل، یک نرم افزار حسابداری طبق بروزترین استاندارد ها در اختیار داشته باشید که میتوانید از امکانات بی نظیر آن بهره مند شوید.با استفاده از این محصول، فقط کافی است یک بار کالایی را با تمام جزئیات مد نظر خود در نرم افزار حسابداری تعریف کنید و از تعریف مجدد کالا در وب سایت فروشگاهی خود بی نیاز باشید و بعد از گذشت زمانی کوتاه، کالای جدید یا تغییرات اعمال شده روی کالای قدیمی را در سایت خود مشاهده کنید.

سرویس API

سرویس API نوین پرداز (رابط برنامه‌نویسی نرم‌افزار)، یکی از مهمترین خدمات ارائه شده برای برنامه نویسان، توسعه دهندگان وب و سایر افراد این حوزه می‌باشد.
به عبارتی دیگر این سرویس بدین جهت ارائه شده است تا توسعه دهندگان سایت های مختلف (سایت برنامه نویسی شده، سایت هایی با سیستم مدیریت محتوا(CMS) و یا اپلیکیشن ها) بتوانند به راحتی و بدون نیاز به مراجعه نرم افزار حسابداری نوین پرداز و طبق مستندات ارائه شده، صفر تا صد تمامی قابلیت‌های آن را فراخوانی، دریافت و جهت مشاهده در هر بستری آماده نمایند.مستندات این سرویس از دریافت کالا‌ها، دسته بندی‌ها، اشخاص، فاکتورها، حساب‌های کل، معین، تفصیل و … پشتیبانی می‌کند و با استفاده از کدهای تعریف شده‌ می‌توانید این مقادیر را در مکان مورد نظر خود قرار دهید.