قوانین وب سایت فروشگاهی نوین حضور

کاربر گرامی لطفاً جهت استفاده بهینه از محصولات و خدمات وب سایت فروشگاهی نـویـن حضـور موارد زیر را به دقت مطالعه نمایید ورود کاربران به ‌سایت استفاده از خدمات ارائه شده توسط وب سایت فروشگاهی نـویـن حضـور به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و نحوه استفاده از خدمات وب سایت فروشگاهی نـویـن حضـور است. دقت داشته باشید که ثبت سفارش به معنای پذیرفتن کلیه شرایط و قوانین وب سایت فروشگاهی نـویـن حضـور از سوی کاربر است.

فعالیتهای این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران و مقررات تولید و نشر محتوای آنلاین می‌باشد. مسلماً رعایت قوانین در وب سایت فروشگاهی نـویـن حضـور دو جانبه بوده و کاربران نیز مختار به پذیرش و به تبع آن موظف به رعایت قوانین که در این صفحه به نگارش در آمده است می‌باشند. بدیهی است دستورات و تغییرات جدید که از سوی مراجع ناظر ابلاغ می‌شود نیز در همین صفحه اعمال و به روز خواهد گردید.

 • وب سایت فروشگاهی نـویـن حضـور موظف به تهیه و ارائه پیش فاکتور فروش قبل از نهایی شدن پروسه فروش می‌باشد.

 • پس از ثبت خرید کارشناسان فروش وب سایت فروشگاهی نـویـن حضـور در صورت بروز هر گونه مشکل جهت تایید نهایی و هماهنگی های لازم با مشتری تماس میگیرند، همچنین تمام مراحل خرید بوسیله ارسال اس ام اس به مشتری اطلاع رسانی خواهد شد .

 • کاربر امکان سفارش محصولاتی که فاقد موجودی می باشند را نخواهد داشت و وب سایت فروشگاهی نـویـن حضـور هیچگونه مبلغی را بابت سفارش موقت یا رزرو محصول دریافت نخواهد کرد .

 • کاربران باید هنگام سفارش محصول مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند.

 • ارسال سفارشات مطابق با درخواست مشتری و اخذ هزینه های مربوطه می باشد.

 • شرکت نوین پرداز دارای بیش از 100 نمایندگی فعال در سطح کشور می‌باشد و تأمین و ارسال سفارشات از این مناطق صورت می‌پذیرد.

 • مدت زمان ارسال سفارشات پستی بر عهده شرکت پست و یا سایر شرکتهای حمل و نقل می باشد .

وب سایت فروشگاهی نـویـن حضـور تاکید بسیاری بر اصول حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران این سایت دارد. این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی و نحوه استفاده از این اطلاعات است که وب سایت فروشگاهی نـویـن حضـور از کاربران سایت جمع آوری می کند. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن ها می توان کاربران وب سایت فروشگاهی نـویـن حضـور را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. برای نمونه می توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.

شما با ثبت نام در وب سایت فروشگاهی نـویـن حضـور مشخصات خود از قبیل نام و نام خانوادگی، ایمیل و … را در اختیار وب سایت فروشگاهی نـویـن حضـور قرار می دهید. در ادامه فعالیت در وب سایت فروشگاهی نـویـن حضـور و تقاضا برای ثبت سفارش، شما نیاز به اضافه کردن مشخصات آدرس خود و تلفن های تماس خواهید داشت.

شما پس از ورود به وب سایت فروشگاهی نـویـن حضـور ، به عنوان کاربر این وب سایت شناخته خواهید شد و کلیه اطلاعات مذکور در وب سایت فروشگاهی نـویـن حضـور محفوظ خواهد بود. از این اطلاعات در صورت تمایل شما تنها در موارد تبلیغاتی و یا ارسال محتویات متناسب با شما استفاده خواهد شد و در اختیار سازمان ها و افراد غیر از وب سایت فروشگاهی نـویـن حضـور قرار نخواهد گرفت.

شما می توانید کلیه اطلاعات شخصی خود را در بخش مربوط به حساب من تغییر داده و ویرایش کنید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که شما در سایت وب سایت فروشگاهی نـویـن حضـور وارد کرده اید.

حساب کاربری ایجاد شده در وب سایت فروشگاهی نـویـن حضـور توسط شما قابل حذف شدن از سیستم نمی‌باشد و تنها توسط مدیریت امکانپذیر است.

وب سایت فروشگاهی نـویـن حضـور دسترسی کارمندان خود به اطلاعات کاربران را محدود نموده و تنها کارمندانی که ارتباط مستقیم با کاربران دارند، دسترسی به کلیه اطلاعات خواهند داشت. کلیه رمزهای عبور به صورت رمز شده در پایگاه داده های وب سایت فروشگاهی نـویـن حضـور نگهداری شده و در فرآیند رمزگذاری بیشترین تلاش در استفاده از الگوریتم ها و روش های پیشرفته شده است. کلیه اطلاعات مربوط به سیستم وب سایت فروشگاهی نـویـن حضـور در زیرساخت های محافظت شده و در مکان های امن نگهداری می شوند. امیدواریم که با رعایت بیشترین میزان در حفاظت از اطلاعات شما،‌ اطمینان خاطر لازم به شما مشتریان گرامی در استفاده از سیستم وب سایت فروشگاهی نـویـن حضـور را داده باشیم. در صورت هرگونه سوال و یا پرسشی، درخواست خود را تلفنی و یا از طریق بخش تماس با ما به اشتراک بگذارید.

 • استفاده از مطالب سایت وب سایت فروشگاهی نـویـن حضـور ( اطلاعات محصول , مقالات , نظرات و غیره … ) تنها با ذکر منبع و درج لینک مستقیم به صفحه مطلب ( نه صفحه اصلی وب سایت فروشگاهی نـویـن حضـور ) امکان پذیر است . بدیهی است هر گونه استفاده از مطالب سایت که خارج از قوانین ذکر شده باشد غیر مجاز و پیگرد قانونی سایت را به همراه خواهد داشت .

 • تمام نظرات، نقد و یا مطلبی که از سوی کاربران در وب سایت فروشگاهی نـویـن حضـور انتشار می‌یابد پس از تأیید مدیر سایت نشر پیدا خواهد کرد .

 • مطالبی که ناقض قوانین کشوری و یا مضمونی خلاف عفت عمومی داشته باشد حذف و از انتشار آن در سایت جلوگیری به عمل خواهد آمد.

 • نظرات و نقدهایی که حاوی توهین و یا تخریب شخصیت سایر کاربران را داشته باشد نیز حذف و غیر قابل انتشار خواهد بود.

 • مطالب عنوان شده توسط کاربران نظرات و دیدگاههای شخصی کاربر بوده و وب سایت فروشگاهی نـویـن حضـور هیچگونه مسئولیتی در قبال تایید یا عدم تایید آن نخواهد پذیرفت .

 • کاربران موظف به درج نام و نام خوانوادگی خود در هنگام ثبت نظرات در وب سایت فروشگاهی نـویـن حضـور هستند .

 • مسلما وب سایت فروشگاهی نـویـن حضـور حق پیگیری و قانونی کاربران خاطی و ناقض قوانین سایت را برای خود محفوظ می­داند .

صداقت ، مهمترین راز تداوم یک کسب و کار است . ما در وب سایت فروشگاهی نـویـن حضـور این جمله را باور داریم. تمامی تصاویر و توضیحات ارائه شده برای تک تک کالاها دقیقا مطابق با ویژگیهای محصول بوده و واحد آماده سازی و پردازش محصولات تمام سعی خود را می کند تا هر محصول را دقیقا همانطور که هست در سایت منعکس کرده و از بزرگنمایی چه در تصاویر و چه در توضیحات ارائه شده خودداری کند . در عین حال ما سعی داریم تا با نمایش تصاویر حرفه ای ، زیبا و چشم نواز از محصولات ، فضایی حرفه ای و قابل اعتماد و نزدیک به واقعیت را برای شما مهیا کنیم تا پروسه ی خرید به کاری لذت بخش و جذاب تبدیل شود .اگر محصول ارائه شده توسط وب سایت فروشگاهی نـویـن حضـور دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است تنها راه حل، استرداد کالا قبل از استفاده و در شرایط اولیه است.