دستگاه حضور وغیاب مدل NP-2815

وضعیت کالا: ناموجود

تعداد بازدید:1554

  • دستگاه حضور وغیاب مدل NP-2815 برای نمایش بزرگتر عکس ، موس خود را روی عکس حرکت دهید دستگاه حضور وغیاب مدل NP-2815
  • thumbnail برای نمایش بزرگتر عکس موس خود را روی عکس ، حرکت دهید thumbnail
  • thumbnail برای نمایش بزرگتر عکس ، موس خود را روی عکس حرکت دهید thumbnail
  • thumbnail برای نمایش بزرگتر عکس ، موس خود را روی عکس حرکت دهید thumbnail
  • thumbnail برای نمایش بزرگتر عکس ، موس خود را روی عکس حرکت دهید thumbnail
  • thumbnail برای نمایش بزرگتر عکس ، موس خود را روی عکس حرکت دهید thumbnail
مشخصات فنی
نمایشگر
2/4 اینچ
ظرفیت اثرانگشت
1،000 عدد
ظرفیت تردد
100،000 عدد
ظرفیت ثبت عکس چهره
ندارد
نوع شناسایی
کارت ، رمز، اثرانگشت
نوع ارتباط با دستگاه
LAN - USB
ارتباط آنلاین
بصورت با سیم دارد
امکانات اضافی
قابلیت اتصال به دربهای اتومات، قابل اتصال به قفلهای برقی (Access Control) ارتباط با ریدر(Wiegand)
توضیحات

دستگاه حضور و غیاب مدل NP2815  از جمله دستگاه های حضور و غیاب با رده متوسط شرکت نوین پرداز می باشد. این دستگاه با قابلیت ثبت 1،000 عدد اثر انگشت و ثبت 100،000 تردد امکان خوبی برای اصناف و مشاغل کوچک و متوسط (حداکثر با 100 پرسنل) را مهیا می سازد . از امکانات قابل توجه این دستگاه امکان ثبت تردد ورود و خروج پرسنل بصورت کارت RFID ، اثرانگشت و رمز می باشد. همچنین به جهت بالا بردن ضریب امنیتی برای ثبت تردد میتوان ترکیبی از این حالات را استفاده نمود . بعنوان مثال پرسنل می توانند ابتدا کارت RFID مخصوص به خود را در مقابل دستگاه نگه داشته تا شناسایی مرحله اول آنان انجام شود. سپس می توانند اثر انگشت خود را برای مرحله دوم ثبت نمایند. همچنین حالات ترکیبی دیگر نیز برای ثبت تردد می تواند انجام شود. سرعت بالای شناسایی تردد که کمتر از1 ثانیه است نیز به سرعت در کار کمک می کند . این دستگاه با دارا بودن منوی فارسی و انگلیسی امکان ارتباط خوبی با کاربر را مهیا ساخته که میتوانید بسته به نیاز یکی از آنان را انتخاب نمایید.

دستگاه حضورو غیاب np2815

دستگاه حضورو غیاب NP2815 ، قابلیت اتصال آنلاین به نرم افزار حضور و غیاب و حقوق و دستمزد نوین پرداز از طریق پورت های USB و LAN (شبکه) را دارا می باشد؛ این ارتباط آنلاین بین نرم افزار و دستگاه حضور و غیاب به شما این امکان را می دهد تا به محض ثبت تردد توسط پرسنل در دستگاه حضور و غیاب و دریافت تردد در نرم افزار حضور و غیاب پیامکی مبنی بر اعلام تردد پرسنل برای مدیریت ارسال شود . این امکان باعث مدیریت بهتر بر تردد پرسنل و همچنین آگاهی از پرسنل حاضر و غایب  مجموعه شما را فراهم می سازد. از نمونه کاربردهای این امکان می توان به ارسال پیامک ورود و خروج دانش آموزان به والدین در مدارس می باشد. که به محض ورود و یا خروج دانش آموزان و ثبت تردد توسط آنان پیامکی برای والدین ارسال خواهد شد.

دستگاه حضورو غیاب np2815

همچنین از دیگر امکانات این دستگاه اتصال به دربهای اتوماتیک و قفلهای برقی (Access Control) می توان اشاره کرد که پس از پیاده سازی آن ، درب مجموعه و یا قفل برقی تنها برای پرسنلی باز خواهد که در دستگاه تعریف شده باشند و ثبت تردد آنها با موفقیت انجام شود. در زیر می توانید نمونه اتصال این نوع دستگاه ها  به قفلهای برقی را مشاهده نمایید.

اتصال به قفل های برقی

همچنین جهت استفاده از این دستگاه می توانید از راهنمای دستگاه حضور و غیاب مدل NP2815  استفاده نمایید.