دستگاه حضوروغیاب اثرانگشتی-پردازش چهره NP395-باWIFI

وضعیت کالا: موجود

تعداد بازدید:952

84,900,000ریـال

80,655,000ریال

  • دستگاه حضوروغیاب اثرانگشتی-پردازش چهره NP395-باWIFI برای نمایش بزرگتر عکس ، موس خود را روی عکس حرکت دهید دستگاه حضوروغیاب اثرانگشتی-پردازش چهره NP395-باWIFI
  • thumbnail برای نمایش بزرگتر عکس موس خود را روی عکس ، حرکت دهید thumbnail
  • thumbnail برای نمایش بزرگتر عکس ، موس خود را روی عکس حرکت دهید thumbnail
  • thumbnail برای نمایش بزرگتر عکس ، موس خود را روی عکس حرکت دهید thumbnail
  • thumbnail برای نمایش بزرگتر عکس ، موس خود را روی عکس حرکت دهید thumbnail
  • thumbnail برای نمایش بزرگتر عکس ، موس خود را روی عکس حرکت دهید thumbnail
مشخصات فنی
نمایشگر
2/8 اینچ
ظرفیت اثرانگشت
10،000 عدد
ظرفیت تردد
200،000 عدد
ظرفیت ثبت عکس چهره
1،000 عکس پرسنل
نوع شناسایی
کارت، رمز، اثرانگشت، پردازش چهره
نوع ارتباط با دستگاه
USB - LAN - WIFI
ارتباط آنلاین
بصورت باسیم و بدون سیم دارد
امکانات اضافی
دو دوربین، با قابلیت تشخیص چهره تا 80 سانتیمتر، قابل اتصال به قفل برقی (Access Contorl )، پردازشگر 1GHz ، سیستم عامل لینوکس ، ارتباط با ریدر (Wiegand)
توضیحات

دستگاه حضوروغیاب NP395 ، جزو دستگاه های رده بالای شرکت نوین پرداز می باشد . این مدل دستگاه با دارا بودن دو دوربین با قابلیت تشخیص چره تا 80 سانتی متر و ثبت 1000 عدد عکس چهره پرسنل و همچنین شناسایی از طریق کارت RFID ، رمز و اثرانگشتی می توان گفت بهترین دستگاه جهت کارگاه ها ، کارخانه جات و مجموعه های با تعداد پرسنل بالاتر از 1000 نفر را بخوبی پشتیبانی می کند. این دستگاه دارای یک صفحه نمایشگر 2/8 اینچی می باشد که بخوبی می توان چهره ای که قراراست دستگاه شناسایی کند را مشاهده نمایید. این دستگاه می تواند 100،000 اثرانگشت و حدود 200،000 تردد را در خود ثبت نماید .

ارسال پیامک تردد در نرم افزار حضور و غیاب

این دستگاه امکان ثبت حالات ترکیبی تشخیص پرسنل و ثبت تردد را نیر فراهم می کند بصورتی که می تواند در مرحله اول شخص ابتدا با تصویر چهره شناسایی شود و پس از آن در مرحله دوم با رمز تردد خود را ثبت نماید . که امر سبب بالابردن میزان امنیت دستگاه خواهد شد. همچنین این دستگاه با دارا بودن پردازشگر 1GHz و زمان شناسایی کمتراز 0/5 ثانیه امکان شناسایی پرسنل و ثبت تردد را باسرعت بالایی انجام می دهد ؛ که این امر در مجموعه هایی با تعداد پرسنل بالا به خوبی قابل لمس می باشد. منوی فارسی و انگلیسی این دستگاه نیز امکان ایجاد یک ارتباط بهتر بین کاربر و دستگاه را فراهم می کند .

از دیگر امکانات منحصربفرد این دستگاه می تواند می توان به ارتباط آنلاین بین دستگاه حضورو غیاب و نرم افزار حضور و غیاب و حقوق دستمزد نوین پرداز را از طریق پورتهای USB، و کابل شبکه LAN و همچنین ارتباط بی سیم WIFI اشاره نمود که حتی بدون کابل کشی بین دستگاه و سیستم نرم افزاری با دستگاه ارتباط برقرار کرده و کلیه ترددهای پرسنل را بصورت آنلاین دریافت نمود بصورتی که به محض ثبت تردد توسط پرسنل و همچنین دریافت تردد در نرم افزار حضور و غیاب می توان پیامکی مبتنی بر اعلام ورود یا خروج پرسنل به مدیریت ارسال نماید. ارسال پیامک تردد در نرم افزار حضور و غیاب

همچنین این دستگاه قابلیت اتصال به قفلهای برقی (Access Control) را دارد که پس از اتصال به دربهای اتومات تنها درب را زمانی باز می کند که پرسنل مجاز و تعریف شده در دستگاه حضور و غیاب را شناسایی نماید. پس از شناسایی درب ، قفل برقی غیرفعال و درب برای تردد شخص باز خواهد شد .در تصویر زیر می توانید نمونه اتصال این دستگاه به قفل برقی را مشاهده نمایید.

ارسال پیامک تردد در نرم افزار حضور و غیاب